Mokotowska 15A/1B
00-640 Warszawa, Polska

  • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Spółka komandytowa

  • Spółka Akcyjna

  • Spółka z o.o. Spółka komandytowa

  • Pozostałe spółki

Rejestracja spółki przez internet

Rejestracja spółki S24

Pozwolenia na pracę

USŁUGI DODATKOWE

Świadczymy usługi dopasowane do Twoich potrzeb

ADRES REJESTROWY SPÓŁKI (WIRTUALNE BIURO)

Oferujemy alternatywną formę posiadania adresu siedziby spółki wraz z kompleksową obsługą korespondencji i możliwością wynajęcia pomieszczeń do spotkań. Rozwiązanie takie cechuje elastyczność oraz konkurencyjna cena w porównaniu z tradycyjnym najmem biura.

REJESTRACJA LUB ZAKUP SPÓŁKI PRZEZ INTERNET - SYSTEM S24

Spółki rejestrowane przez internet to najszybsza forma rejestracji podmiotu bez konieczności wizyty u notariusza i KRS. To niewątpliwie oszczędność czasu i pieniędzy. 

Oferujemy również zakup gotowych spółek przez internet.

POZWLENIA NA POBYT I PRACĘ OBCOKRAJOWCÓW

Niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem czy pracodawcą oferujemy pomoc w legalizacji pobytu obcokrajowców na terenie Polski i Unii Europejskiej.  Ułatwiamy przedsiębiorcom możliwość legalnego zatrudnienia pracowników zagranicznych. Z kolei pracownikom umożliwiamy podjęcie bezpiecznego i zgodnego z prawem pobytu i podjęcie pracy zarobkowej w Polsce.

UZYSKANIE NUMERU PESEL PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW

Jeżeli przebywasz lub planujesz pobyt w Polsce powyżej 180 dni powinieneś wystąpić o numer identyfikacji Pesel, który daje Ci możliwość skorzystania z publicznej opieki zdrowotnej czy innych świadczeń.

LIKWIDACJE SPÓŁEK

Zdarza się tak, że Państwa spółka spełniła już swoją rolę lub najzwyczajniej w świecie nie jest dłużej potrzebna i generuje jedynie zbędne koszty. W takiej sytuacji pomagamy w likwidacji podmiotów oraz wykreśleniu z wszelkich rejestrów.

LEASING I ZATRUDNIENIE PRACOWNIKÓW

Obecnie na rynku pracy panuje deficyt zasobów ludzkich. Wiele firm nie radzi sobie z brakami w kadrze. Wychodzimy na przeciw potrzebom przedsiębiorców borykających się z problemem braku rąk do pracy. Oferujemy Państwu pomoc w rekrutacji, legalizacji i zatrudnieniu pracowników z zagranicy. Możemy również dostarczyć Państwu pracowników w wygodnej formie tzw. leasingu.