USŁUGI DODATKOWE

Świadczymy usługi dopasowane do Twoich potrzeb

ADRES REJESTROWY SPÓŁKI (WIRTUALNE BIURO)

Oferujemy alternatywną formę posiadania adresu siedziby spółki wraz z kompleksową obsługą korespondencji i możliwością wynajęcia pomieszczeń do spotkań. Rozwiązanie takie cechuje elastyczność oraz konkurencyjna cena w porównaniu z tradycyjnym najmem biura.

REJESTRACJA LUB ZAKUP SPÓŁKI PRZEZ INTERNET - SYSTEM S24

Spółki rejestrowane przez internet to najszybsza forma rejestracji podmiotu bez konieczności wizyty u notariusza i KRS. To niewątpliwie oszczędność czasu i pieniędzy. 

Oferujemy również zakup gotowych spółek przez internet.

POZWLENIA NA POBYT I PRACĘ OBCOKRAJOWCÓW

Niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem czy pracodawcą oferujemy pomoc w legalizacji pobytu obcokrajowców na terenie Polski i Unii Europejskiej.  Ułatwiamy przedsiębiorcom możliwość legalnego zatrudnienia pracowników zagranicznych. Z kolei pracownikom umożliwiamy podjęcie bezpiecznego i zgodnego z prawem pobytu i podjęcie pracy zarobkowej w Polsce.

UZYSKANIE NUMERU PESEL PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW

Jeżeli przebywasz lub planujesz pobyt w Polsce powyżej 180 dni powinieneś wystąpić o numer identyfikacji Pesel, który daje Ci możliwość skorzystania z publicznej opieki zdrowotnej czy innych świadczeń.

LIKWIDACJE SPÓŁEK

Zdarza się tak, że Państwa spółka spełniła już swoją rolę lub najzwyczajniej w świecie nie jest dłużej potrzebna i generuje jedynie zbędne koszty. W takiej sytuacji pomagamy w likwidacji podmiotów oraz wykreśleniu z wszelkich rejestrów.

LEASING I ZATRUDNIENIE PRACOWNIKÓW

Obecnie na rynku pracy panuje deficyt zasobów ludzkich. Wiele firm nie radzi sobie z brakami w kadrze. Wychodzimy na przeciw potrzebom przedsiębiorców borykających się z problemem braku rąk do pracy. Oferujemy Państwu pomoc w rekrutacji, legalizacji i zatrudnieniu pracowników z zagranicy. Możemy również dostarczyć Państwu pracowników w wygodnej formie tzw. leasingu.