ZAKUP LUB REJESTRACJA SPÓŁKI ONLINE

Kup gotową spółkę lub zarejestruj nową przez internet w systemie S24

Chcesz założyć spółkę bez konieczności wizyty u notariusza i w KRS.

A może chcesz kupić gotową spółkę z o.o. online.

Pomożemy Ci zarejestrować lub kupić spółkę w systemie S24.

 

Od pewnego czasu istnieje możliwość rejestracji wybranych rodzajów spółek za pośrednictwem internetowego serwisu S24 udostępnionego przez Krajowy Rejestr Sądowy. Jest to alternatywna forma rejestracji spółki np. z ograniczoną odpowiedzialnością bez konieczności wizyty i ponoszenia kosztów notarialnych jak również bez wychodzenia z domu. Oczywiście system daje możliwość rejestracji jednie niektórych przewidzianych Polskim prawem spółek a sam szablon umowy jest mocno ograniczony.

 

Nie mniej jednak warto rozważyć taką opcję ponieważ koszt rejestracji jest stosunkowo niski (ogranicza się do opłat sądowych za rejestrację spółki) oraz dość szybki (zdarzają się sytuacje, że spółka jest widoczna w KRS nawet w ciągu 48h od poprawnego złożenia wniosku).

Oferujemy pomoc w rejestracji spółek za pośrednictwem systemu s24 jak również posiadamy gotowe spółki zarejestrowane w ten sposób. Zakup takiej spółki, a właściwie zgłoszenie zmian odbywa się online.

W celu rejestracji lub zakupu spółki przez internet konieczne jest posiadanie podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego.

Posiadamy doświadczenie w rejestracji podmiotów tą drogą przez co klient otrzymuje kompleksową obsługę zyskując czas i święty spokój.

Obecnie system S24 umożliwia rejestrację następujących spółek:

 • spółka z ograniczona odpowiedzialnością (sp. z o.o.)

 • spółka jawna (sp. j)

 • spółka komandytowa (sp. k)

 • spółka z o.o. spółka komandytowa (sp. z o.o. sp. k)

W przypadku obcokrajowców nie posiadających polskiego numeru identyfikacji Pesel możemy pomóc w uzyskaniu takiego numeru przed przystąpieniem do czynności uzyskania profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego niezbędnego do rejestracji spółki, jak również na późniejszym etapie do składania sprawozdań w wersji elektronicznej.

Procedura nadania numeru Pesel trwa około 30 dni. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Pesel dla obcokrajowców.

Należy pamiętać, że profesjonalnie przygotowana dokumentacja jest gwarancją szybkiego i prawidłowego przeprowadzenia zmian w spółce.​​

Zakup spółki przez internet 


Istnieje również opcja zakupu spółki przez internet za pośrednictwem systemu S24. W tym przypadku również wymagane będzie posiadanie podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego. To rozwiązanie pozwala na dokonanie zmian w umowie spółki oraz wspólników i zarządu bez konieczności ponoszenia dość sporych kosztów notarialnych. Spółki, które sprzedajemy przez internet są zarejestrowane za pośrednictwem systemu S24.

 

Wszelkie czynności odbywają się zdalnie lub w naszym biurze. Zmiany są zgłaszane poprzez system internetowy KRS i powinny być widoczne w ciagu 14 dni od rejestracji wniosku. 

 

 

W cenie zakupu spółki zawarte jest:

 • przygotowanie umowy zbycia udziałów;

 • przeniesienie praw własności udziałów na nowych spólników;

 • kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł wpłacony do kasy spółki;

 • opłaty sądowe związane ze zmianą danych w KRS;

 

Cena zakupu spółki nie zawiera:

 • podatek PCC od umowy założenia spółki lub zbycia udziałów, który wspólnicy nowo utworzonej spółki lub nabywający udziały powinni wpłacić do właściwego Urzędu Skarbowego 7 dni od daty utworzenia spółki lub zakupu udziałów.

 

​Zakup i lub rejestracja spółki w systemie S24 wymagane dokumenty

Aby nabyć udziały w gotowej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością lub zarejestrować nową spółkę przyszły udziałowiec jak również osoby mające wchodzić w skład Zarządu powinny mieć pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych oraz nie być karane za przestępstwa gospodarcze.

Dokumenty jakie powinny zostać przedstawione przy umowie nabycia udziałów to:

 • dowody osobiste lub paszporty przyszłych wspólników (w przypadku kiedy wspólnikami zostają osoby fizyczne) oraz członków zarządu 

 • aktualny odpis z rejestru przedsiębiorców KRS w przypadku kiedy udziały obejmuje inna spółka

 • apostile dokumentów rejestrowych w przypadku nabywania udziałów przez spółki zagraniczne

 • notarialnego pełnomocnictwa w przypadku reprezentacji przez wyznaczonego pełnomocnika

Wypełnij formularz

Dziękujemy za zgłoszenie!